Uczniowski Klub Sportowy Błękitni Komorów - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Losowa galeria

Błękitni Komorów - Wspólnota Serbinów [23.05.2010] SENIORZY
Ładowanie...

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
illuminat
zostaw wiadomość
blekitnikomorow
zostaw wiadomość

Partnerzy

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 77, wczoraj: 9
ogółem: 790 171

statystyki szczegółowe

Statystyki drużyny

Czas gry

1. Arkadiusz TERESZKIEWICZ
Arkadiusz TERESZKIEWICZ 1890 minut
2. Grzegorz GOŁĄBEK
Grzegorz GOŁĄBEK 1800 minut
3. Mateusz CZACHOR
Mateusz CZACHOR 1654 minut
4. Patryk HALAT
Patryk HALAT 1375 minut
5. Mateusz ZIĘBA
Mateusz ZIĘBA 1260 minut
6. Andrzej DANIEK
Andrzej DANIEK 1197 minut
7. Daniel WDOWIAK
Daniel WDOWIAK 1170 minut
8. Mariusz ROZMUS
Mariusz ROZMUS 1128 minut
9. Robert BABULA
Robert BABULA 1080 minut
10. Michał Kwiatkowski
Michał Kwiatkowski 935 minut
11. Tadeusz GUL
Tadeusz GUL 854 minut
12. Dariusz BOMBA
Dariusz BOMBA 766 minut
13. Damian SZYPUŁA
Damian SZYPUŁA 639 minut
14. Witold Wrona
Witold Wrona 616 minut
15. Mateusz GIL
Mateusz GIL 573 minut
16. Paweł WRONA
Paweł WRONA 477 minut
17. Paweł SOŁTYS
Paweł SOŁTYS 469 minut
18. Kamil Boroń
Kamil Boroń 438 minut
19. Kamil SZYPUŁA
Kamil SZYPUŁA 421 minut
20. Korneliusz TARASZKA
Korneliusz TARASZKA 389 minut
21. Dawid Bomba
Dawid Bomba 385 minut
22. Mateusz BARACZ
Mateusz BARACZ 326 minut
23. Bartłomiej WRONA
Bartłomiej WRONA 321 minut
24. Dawid ROZMUS
Dawid ROZMUS 320 minut
25. Tomasz MAJDAŃSKI
Tomasz MAJDAŃSKI 185 minut
26. Mateusz BOROWIEC
Mateusz BOROWIEC 53 minut
27. Wiesław Sandak
Wiesław Sandak 27 minut
28. Kamil RZESZUTEK
Kamil RZESZUTEK 17 minut

Button

Wszystkich zainteresowanych wymianą buttonów prosimy o używanie poniższego buttona.

 

Reklama

Kalendarium

14

08-2018

wtorek

15

08-2018

środa

16

08-2018

czwartek

17

08-2018

piątek

18

08-2018

sobota

19

08-2018

niedziela

20

08-2018

pon.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 26
LKS Tarnowska Wola - ŁĘG Kopcie
BŁĘKITNI Komorów - KONICZYNKA Ocice
JUNIOR Zakrzów - KOLEJARZ Knapy
WISŁA Baranów Sandomierski - PŁOMIEŃ Chmielów
KS Wola Baranowska - LZS Cygany
WSPÓLNOTA Serbinów - CERAMIKA Hadykówka

Statystyki drużyny